Nasz zespół – stomatolodzy

lek. stom. Katarzyna Małek-Łukasiewicz

Specjalista stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz pedodoncji

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii CMUJ w Krakowie ( 2006 r. )

Język – angielski

Zajmuje się stomatologią estetyczną, leczeniem zachowawczym, endodontycznym oraz stomatologią dziecięcą. Pracuje przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, a jej wiedza i doświadczenie poparte są licznymi szkoleniami w kraju i za granicą. Jest osoba konsekwentną i cierpliwą dla której zdrowie i dobro Pacjenta to nadrzędna wartość w pracy.
Cechuje ją precyzja i dokładność. Potrafi zawsze osiągnąć porozumienie z najmłodszymi Pacjentami i spowodować aby leczenie u stomatologa kojarzyło się ze spokojem i poczuciem bezpieczeństwa.
Indywidualne podejście sprawia, iż zyskuje sympatię wszystkich pacjentów już od pierwszej wizyty.

Dyplomy:

 

 

dr n. med. Anna Przeklasa- Muszyńska

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie. Specjalizację w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii uzyskała w 1997 roku. W 2004 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 2001 roku ukończyła studia podyplomowe w Europejskiej Szkole Anestezjologii (FEEA). W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe „Medycyna bólu”. Ukończyła szkolenia dotyczące leczenia bólu organizowane przez International Association for the Study of Pain. Jest wykładowcą na kursach i studiach organizowanych przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ, a także Komitet Europejskiej Edukacji w Anestezjologii (CEEA). Ma wieloletnie doświadczenie z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii (szczególnie w chirurgii głowy i szyi). Jest autorką i współautorką 140 prac naukowych opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych, a także licznych doniesień prezentowanych na zjazdach krajowych i zagranicznych (prace dotyczące tematyki postępowania okołooperacyjnego w chirurgii głowy i szyi, leczenia bólu ostrego i przewlekłego). Przedmiotem jej szczególnego zainteresowania jest prowadzenie zabiegów chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej z zastosowaniem sedacji lub analgosedacji dożylnej, znieczulenie regionalne w chirurgii głowy i szyi, leczenie bólu ostrego i przewlekłego, a szczególnie leczenie bólów twarzy i bólu neuropatycznego.

 

 

lek. med. Tomasz Muszyński

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie. Specjalizację w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii uzyskał w 1997 roku. W roku 2001 ukończył studia podyplomowe w Europejskiej Szkole Anestezjologii (FEEA). Przez 8 lat był asystentem w Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego, współuczestnicząc w szkoleniu lekarzy i studentów w zakresie pierwszej pomocy i leczenia bólu ostrego, anestezjologii i intensywnej terapii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii w chirurgii głowy i szyi, chirurgii okulistycznej, chirurgii stomatologicznej i stomatologii zachowawczej zdobyte w trakcie pracy w Państwowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Współuczestniczy w kursach prowadzonych przez Central European Implant Academy. Jest autorem i współautorem ponad 70 prac naukowych w polskich oraz zagranicznych czasopismach naukowych oraz licznych doniesień prezentowanych na zjazdach krajowych i zagranicznych, z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii oraz leczenia bólu ostrego i przewlekłego, postępowania okołooperacyjnego w chirurgii głowy i szyi. Przedmiotem jego szczególnego zainteresowania jest znieczulenie regionalne w chirurgii głowy i szyi, zastosowanie sedacji, lub analgosedacji dożylnej w chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej.

 

 

Lucyna Lewicka

Administracja Kliniki
Asystentka i higienistka stomatologiczna

Język – angielski

Absolwentka Szkoły Asystentek i Higienistek Stomatologicznych Wojewódzkiego Centrum Stomatologii w Warszawie.
Odbyła liczne kursy z zakresu asysty lekarza stomatologa, pracy na cztery ręce, higienizacji oraz zabiegów chirurgicznych i implantologicznych w czym specjalizuje się od wielu lat.
Ukończyła również szkolenia z zakresu reanimacji i pierwszej pomocy.
Jest miłą, otwartą i niezwykle kompetentną osobą, doskonałą organizatorką służącą pomocą i wsparciem każdemu Pacjentowi.

 

 

Beata Sznejwajs

Asystentka stomatologiczna

Język – angielski

Cechuje ją dobra organizacja pracy, świetna znajomość urządzeń, instrumentów i materiałów stomatologicznych co wpływa na szybkość i precyzję pracy.
Duże zaangażowanie oraz sumienność, dbałość o szczegóły i jakość wykonywanej pracy w połączeniu z uśmiechem, empatią i spokojem czyni z niej niezastąpioną osobę w pracy każdego lekarza.

 

 

Joanna Tereszkiewicz

Recepcjonistka

Język – angielski

Jest osobą niezwykle spokojną i uprzejmą, potrafiącą zadbać o przyjemną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa dla każdego Pacjenta.
Cechuje ją profesjonalizm, szybkość działania, dyskrecja oraz wysoka kultura osobista i dyskrecja.
Dba o sprawne funkcjonowanie Kliniki w miłej i przyjaznej atmosferze.